+48 723 175 022biuro@selectahr.pl
Dostarczamy procesy rekrutacyjne, przeprowadzamy oceny pracowników, a także analizujemy rynki pod względem konkurencji oraz zainteresowania Kandydatów potencjalną zmianą pracy. Zlecając outsourcing procesu rekrutacyjnego firmie Selecta HR, Klient ma pewność, że nad wyselekcjonowaniem najlepszego kandydata na dane stanowisko zajmują się profesjonaliści. W naszej ofercie można wyróżnić następujące usługi:

REKRUTACJA BEZPOŚREDNIA

Rekrutacja bezpośrednia (headhunting, exectutive search) jest to metoda rekrutacji polegająca na bezpośrednim dotarciu do kandydatów spełniających właściwe kryteria określone przez Klienta. Pozwala dotrzeć Rekruterom do tzw. kandydatów pasywnych, a więc nie poszukujących aktualnie nowego zatrudnienia i posiadających rzadkie kompetencje i umiejętności zawodowe. Dynamicznie rozwijającym się trendem na rynku pracy, jest zlecenie wyspecjalizowanym firmom rekrutacyjnym poszukiwania i selekcję kandydatów, którzy idealnie spełniają wymogi stawiane im przez przyszłego pracodawcę. Rekrutacja bezpośrednia skierowana jest zarówno dla pracodawców poszukujących kandydatów na stanowiska menedżerskie, jak i do tych którzy poszukują pracowników sredniego i niższego szczebla.

POSZUKIWANIA CELOWANE

Podejmujemy się także bardzo trudnych projektów rekrutacyjnych, mających na celu pozyskanie menedżerów o unikalnych kompetencjach i umiejętnościach z wąskiej, bardzo precyzyjnie określonej grupy docelowej.  Proces Poszukiwania celowego (ang. target search ) polega na docieraniu do kandydatów pełniącymi analogiczne funkcje w innych firmach i składa się z następujacych etapów:

  • wspólnie z Państwem ustalamy listę firm, w których pracują interesujące Państwa osoby,
  • kontaktujemy się ze wyselekcjonowaną grupą osób pracujących na określonym przez Państwa stanowisku oraz przekazujemy im Państwa ofertę,
  • jeżeli osoby te będą zainteresowane podjęciem nowego wyzwania zawodowego weryfikujemy czy w pełni spełniają Państwa oczekiwania.

REKRUTACJA MIEDZYNARODOWA

Konsultanci Selecta HR posiadają wieloletnie doświadczenie w realizowaniu międzynarodowych projektów rekrutacyjnych. Nasi zagraniczni Klienci zlecali nam rekrutacje i selekcję kandydatów do firm z następujących branż:

  • IT
  • Produkcja
  • Przemysł stoczniowy
  • Sales & Marketing
  • Catering

Nasi Klienci korzystają z pomocy  sieci specjalistów z obszaru zarządzania personelem, którzy łączą organizacje z najlepszymi ludźmi zarówno na rynkach globalnych jak i lokalnych. Jednym z filarów naszego sukcesu są nasze narzędzia, które stworzyliśmy by pozyskiwać, oceniać, rozwijać talenty – narzędzia, które wspierają każdego Konsultanta w Selecta HR.

GŁÓWNE KORYŚCI DLA PROCODAWCÓW

Przejmujemy wszystkie koszty związane z dotarciem do kandydatów.

W trakcie rekrutacji nawet kilka tysięcy osób zapozna się z Twoją marką.

Lista kandydatów już po kilku dniach na Twoim biurku.

Kazdy projekt, bez względu na wielkość i stanowisko traktujemy indywidualnie.

Płacisz dopiero jak znajdziemy odpowiedniego kandydata.

Udzielamy gwarancji finansowej na zrekrutowanego kandydata.

Zadzwoń lub napisz i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Skontaktuj się z nami i otrzymaj darmową analizę możliwości dotarcia do kandydatów na wybrane stanowisko w Twojej firmie.

Skontaktuj się
Ta strona używa plików cookies. Tutaj dowiesz się więcej o polityce prywatności