+48 723 175 022biuro@selectahr.pl

O Nas

O NAS
Selecta HR łączy w sobie wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych, zdobyte przez nas w firmach polskich, brytyjskich, skandynawskich i irlandzkich oraz znajomość rynku lokalnego, krajowego i międzynarodowego. Nasi konsultanci mają wypracowaną zdolność pozyskiwania utalentowanych i doświadczonych kandydatów dla Klientów z wielu branż takich jak: FMCG, Sales & Marketing, Technical and Engineering, IT, Production and Manufacturing, Construction oraz wielu innych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, ze starannością dokonujemy selekcji kandydatów, posługując się przy tym własnymi bazami danych, networkingiem, ogłoszeniami na branżowych portalach społecznościowych oraz poszukiwaniami bezpośrednimi. Potrafimy przeprowadzić kompleksową i trafną ocenę kompetencji potencjalnego kandydata opierając się na naszej wiedzy i doświadczeniu w realizacji projektów rekrutacyjnych. Poprzez dotarcie do pracowników z tej samej branży co Klient, pracujących dla firm konkurencyjnych, mamy zdolność przekonania kandydatów do przyjęcia oferty naszego Klienta oraz relokalizacji.

PROFESJONALIŚCI Z PASJĄ

Siłą Selecta HR jest doświadczony i zmotywowany zespół, który tu pracuje. Naszym atutem jest wiedza i zdolność szybkiego działania i analizowania potrzeb naszych Klientów. Dbamy o to, aby zachować najwyższe standardy usług rekrutacyjnych, a co za tym idzie, satysfakcję naszych Klientów. Nawiązując współpracę z Selecta HR, stajemy się partnerami biznesowymi, którzy mają taki sam cel, czyli sukces.

Zrekrutowanych pracowników
Zadowolonych firm
Lat doświadczenia
Krajów
Zadzwoń lub napisz i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Skontaktuj się z nami i otrzymaj darmową analizę możliwości dotarcia do kandydatów na wybrane stanowisko w Twojej firmie.

Skontaktuj się
Ta strona używa plików cookies. Tutaj dowiesz się więcej o polityce prywatności