+48 723 175 022biuro@selectahr.pl

Dlaczego my

POWIERZ REKRUTACJE SPECJALISTOM

Oddając proces rekrutacji w ręce konsultantów Selecta HR, Klient może być spokojny, że projekt ten jest prowadzony przez specjalistów i skupić się na wiodącej działalności swojej firmy. W Selecta HR zatrudnieni sa profesjonalni rekruterzy , którzy przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi i technik rekrutacji, sa w stanie wyselekcjonować odpowiedniego kandydata na stanowisko, które aktualnie chce wypełnić nasz Klient. Wsparcie Selecta HR jest bardzo pomocne, gdy firma Klienta poszukuje najlepszych kandydatów, bardzo często nieaktywnych na rynku pracy, którzy odznaczają się nieszablonowymi umiejętnościami, doświadczeniem i potencjałem w danej branży. Selecta HR wspólpracuje zarówno z duzymi organizacjami poszukujacymi specjalistów, jak i mniejszymi firmami dopiero co wchodzącymi na rynek. Firmy te korzystają z naszego doświadczenia i narzędzi, których używamy w pozyskiwaniu najlepszych kandydatów.

JAK PRACUJEMY?

Poszukiwania w SelectaHR zawsze prowadzone są przez zespół konsultantów, a cały proces podzielony jest na co najmniej sześć etapów. Po zakończeniu każdego z nich, otrzymują Państwo szczegółowy raport stanowiący podsumowanie naszych dokonań. Oprócz tego, nasi konsultanci co tydzień przekazują Państwu sprawozdanie na temat bieżących działań operacyjnych.

ANALIZA BIZNESOWA I RYNKU PRACY

OPRACOWANIE STRATEGII POSZUKIWAŃ

NAWIĄZANIE KONTAKTU Z KANDYDATAMI

WERYFIKACJA KOMPETENCJI MANAGERSKICH

PREZENTACJA KANDYDATÓW

POMOC W NEGOCJOWANIU KONTRAKTU

Zadzwoń lub napisz i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Skontaktuj się z nami i otrzymaj darmową analizę możliwości dotarcia do kandydatów na wybrane stanowisko w Twojej firmie.

Skontaktuj się
Ta strona używa plików cookies. Tutaj dowiesz się więcej o polityce prywatności